Daha iyi bir hizmet ve daha az reklam için ÜYE OLUN!

Daha iyi bir hizmet ve daha az reklam için ÜYE OLUN!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Transformice

2 posters
YazarMesaj
NoFearTurk
Gαme мaster
Gαme мaster
NoFearTurk

exp exp:
Transformice Imgleft1000/1000Transformice Emptybarbleue  (1000/1000)

Transformice Empty
MesajKonu: Transformice   Transformice Icon_minitimePaz Tem. 25, 2010 6:39 pm

transformice online flash oyundur. ben oynarken çok gülüyorum. tavsiye ederim.
işte link: http://www.transformice.com/en/

kısaca oyun
oyunda çeşitli odalar ve haritalar var. oyuna girdiğiniz zaman siz herhangi bir odada başlıyorsunuz. bir odada en fazla 25 fare olabiliyor.. sanırım 40 tane birbirinden değişik harita var. siz bir faresiniz ve peyniri alıp deliğe götürmeye çalışıyorsunuz. bazı bölümlerde size ve diğer farelere şaman denilen fareler yardım ediyor. ayrıca kayıt olarak girerseniz (kayıt olmadan girmek için "submit" seçeneğine tıklamanız yeterlidir.) deliğe götürdüğünüz kadar peynir çantanıza geliyor ve bunu "shop" bölümünde aksesuar olarak değerlendirebiliyorsunuz ve oyunda değişik "title"ler var. bunlar deliğe peynir götürdükçe, şaman olup fareleri deliğe soktukça ve deliğe 1. olarak girdiğinizde açılıyor.

size yardımcı olmak için
chat bölümüne şunları yazarsanız:
"/title" yazarsanız açtığınız ünvanları görebilirsiniz. ünvanınızı değiştirmek için de istediğiniz ünvanın numarasını yazmalısınız. örneğin "/title 29" .oyuna "little mouse" ünvanı ile başlarsınız.

"/room x" x odasına girersiniz. x yerine herhangi bir şey yazabilirsiniz.

"/ban x" x oyuncusunu odadan atmak için kullanırsınız. eğer başarılı olursanız x oyuncusu 1saat banlanır. x yerine oyuncunun ismini yazmalısnız.

"/dance" dans etmeye başlarsınız. istediğiniz zaman dans etmeye başlar veya durdurabilirsiniz.

puan sistemi

deliğe 1. girerseniz 16puan
deliğe 2.girerseniz 14puan
deliğe 3.girerseniz 12puan
deliğe 4. ve sonrasında girerseniz 10puan
odadaki en yüksek puanı toplarsanız şaman olursunuz ve şaman olduğunuzda puanınız sıfırlanır. kurtardığınız fare kadar puanınız geri gelir.

En son NoFearTurk tarafından Paz Ağus. 01, 2010 7:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : update)
http://www.olympus.wwooww.net
Rocknrol
ѕιтє α∂мιηι
ѕιтє α∂мιηι
Rocknrol

exp exp:
Transformice Imgleft1000/1000Transformice Emptybarbleue  (1000/1000)

Transformice Empty
MesajKonu: Geri: Transformice   Transformice Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 1:28 am

başlıyom hacı. ++ rep verdim.
http://olympus.wwooww.net

Transformice
1 sayfadaki 1 sayfası